SliderSub5.jpg
Shadow

Dierendag Bevers en Welpen :-)

6 oktober was het dan zover.. de eerste gezamelijke bever en welpen opkomst. Niet zomaar een opkomst, nee, een spannende dierendag activiteit. De staf heeft lang gezocht, er kwamen veel tips op het facebook bericht waarvoor dank en uiteindelijk zijn we met zijn alle naar Goldie’s Stable in Geulle gegaan.

Goldie maakte er een waar feestje van. De bevers en welpen mochten eerst in de wei zoeken naar het halster en bijpassend touw. Elke groep kreeg zijn eigen paard mét begeleider toegewezen. Onze bevers en welpen werden in anderhalf uur klaargestoomd voor het ruiters- leven. De paarden werden met passie gekamd, gevlochten, geaaid om vervolgens door onze sterkste gezadeld te worden.

De informatieve maar vooral hele leuke avond werd afgesloten met het top punt: de kids mochten allemaal begeleider en ruiter zijn met hun paard. Voor sommige waren de paar meter hogere paarden toch wel akelig, maar ze hebben zich niet laten kennen.

Wat was het een top avond! Goldie’s stable onwijs bedankt voor deze geweldige dierendag activiteit.

Yihaa.

Bekijk hier de foto's:

https://my.hidrive.com/share/6y924nh2qx#$/Bevers%20%26%20Welpen/Dierendag%202023